MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL: Veľkokrtíšania boli stopercentní, dorast Kokavy zdolal  Poltár
MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL: Veľkokrtíšania boli stopercentní, dorast Kokavy zdolal Poltár

U17 – Elite Round: Spokojní so zaslúženým bodom s Gréckom | SPORTNET

ASISTENT
ASISTENT

Futbal nás baví - YouTube

U19: Prvý domáci zápas, súper MFK Zvolen | mladez.fkpohronie.sk

MFK Zvolen - Dorastenci držali do poslednej minúty krok s favoritom z  Prešova 🔴⚽🔵 1.FC Tatran Prešov - MFK Zvolen U19 2:0 (0:0) 1. FC Tatran  Prešov - MFK Zvolen U17 1:0 (0:0) | Facebook
MFK Zvolen - Dorastenci držali do poslednej minúty krok s favoritom z Prešova 🔴⚽🔵 1.FC Tatran Prešov - MFK Zvolen U19 2:0 (0:0) 1. FC Tatran Prešov - MFK Zvolen U17 1:0 (0:0) | Facebook

U17 – V odvete z vyhratého zápasu iba remízový výsledok | SPORTNET

kyselina myseľ prezývka puste ulany futbal dorast u17 rozpis zápasov rikša  Dobrý priateľ prázdno
kyselina myseľ prezývka puste ulany futbal dorast u17 rozpis zápasov rikša Dobrý priateľ prázdno

Niké Superliga | Národná liga v malom futbale

MFK Lokomotíva Zvolen U17 vs Akadémia - Juventus Žilina - Bytča U17  (18.10.2017, II. polčas) - YouTube
MFK Lokomotíva Zvolen U17 vs Akadémia - Juventus Žilina - Bytča U17 (18.10.2017, II. polčas) - YouTube

Zvolen výsledky, program zápasov, Žarnovica - Zvolen naživo | Futbal,  Slovensko
Zvolen výsledky, program zápasov, Žarnovica - Zvolen naživo | Futbal, Slovensko

Prešov na ceste do semifinále zvalcoval Zvolen | Slovenský zväz malého  futbalu
Prešov na ceste do semifinále zvalcoval Zvolen | Slovenský zväz malého futbalu

U17 – 2. kolo kvalifikácie ME: Krutá prehra s Českom, gól sme opäť nedali |  SPORTNET
U17 – 2. kolo kvalifikácie ME: Krutá prehra s Českom, gól sme opäť nedali | SPORTNET

MFK Zvolen a ŠKF Sereď – ZV-podujatia

Zvolen Patriots | Zvolen

MFK Zvolen – FK Poprad (tmavá) – ZV-podujatia

MFK Zvolen | Chlapci z U17 strelili Bardejovu 2 góly, no prehrali

MFK Ružomberok | II. LMD U17: MFK Ružomberok – MFK Lokomotíva Zvolen 5:0  (1:0)
MFK Ružomberok | II. LMD U17: MFK Ružomberok – MFK Lokomotíva Zvolen 5:0 (1:0)

Návrat do histórie: Pred 150 rokmi sa odohral prvý oficiálny medzištátny  futbalový zápas | Športky.sk
Návrat do histórie: Pred 150 rokmi sa odohral prvý oficiálny medzištátny futbalový zápas | Športky.sk

FK POHRONIE U17 - MFK ZVOLEN U17 - zostrih gólov - YouTube

skfseredfutbal.sk

Twitter \ MFK Ružomberok على تويتر: "Kategória U17 včera v 10. kole II. LMD  zvíťazila nad tímom MFK Lokomotíva Zvolen 5:0. Foto:  https://t.co/eT7OHi5pcZ http://t.co/Ackd96if04"
Twitter \ MFK Ružomberok على تويتر: "Kategória U17 včera v 10. kole II. LMD zvíťazila nad tímom MFK Lokomotíva Zvolen 5:0. Foto: https://t.co/eT7OHi5pcZ http://t.co/Ackd96if04"